GAnalytics GAdSense-Inicio

Gizlilik Politikası

1. Kullanım Koşulları

Http://kelimepiknigi.net adresindeki web sitesine erişerek, Hizmet Şartlarına ve yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere uymayı kabul edersiniz ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu şartların hiçbirine katılmıyorsanız, bu web sitesini kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır.

2. Feragat

Kelimepiknigi.net web sitesindeki materyaller "olduğu gibi" sağlanmıştır. kelimepiknigi.net, herhangi bir zımni garanti veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmemesi veya başka bir ihlalin ihlali dahil olmak üzere, hiçbir garanti vermez, açık veya ima etmez ve diğer tüm garantileri reddeder. Ek olarak, kelimepiknigi.net, sitenizdeki materyallerin kullanımının doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği veya bu materyallerle ilgili herhangi bir şekilde veya bu siteye bağlı herhangi bir web sitesine ilişkin hiçbir garanti vermez.

3. Sınırlamaları

Hiçbir durumda kelimepiknigi.net veya tedarikçileri, web sitesinde materyallerin kullanımından veya kullanılmamasından kaynaklanan (bunlarla sınırlı olmamak üzere, veri veya kar kaybı veya iş kesintisi nedeniyle oluşan zararlar dahil) sorumlu değildir. .br, kelimepiknigi.net.br veya yetkili bir kelimepiknigi.net.br temsilcisinin sözlü veya yazılı olarak bu tür bir hasarın olasılığı hakkında bilgilendirilmiş olmasına rağmen. Bazı ülkeler dolaylı garantiler üzerindeki sınırlamaları veya dolaylı veya olası zararların sorumluluğunu kabul etmediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

4. Malzeme doğruluğu

Kelimepiknigi.net sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotografik hatalar içerebilir. kelimepiknigi.net.br web sitenizdeki materyallerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. kelimepiknigi.net web sitenizde yer alan materyallerde önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değişiklik yapabilir. Ancak, kelimepiknigi.net.br materyalleri güncellemeyi taahhüt etmemektedir.

5. Bağlantılar

kelimepiknigi.net.br, sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Ve bize arzuyu söyleyebilirsin : B .

6. Değişiklikler

kelimepiknigi.net web siteniz için bu kullanım şartlarını herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesini kullanarak, geçerli sürümü kabul etmiş olursunuz.

Unutmayın, oyunun hayran sayfasıyız Kelime Pikniği

Carregando Comentários ;)